schedule_h3

receiving_orders_text Пн.-Пт.

order_processing_text з 9:00 до 21:00

050-325-72-02 | 050 6778772 067 579-59-07 | 067-339-91-26 +38 (05446) 3-19-70
email_text info@tesli.ua
Контактна інформація


0 товар (товарів) - 0.00грн.
Ваш кошик порожній

text_close

Комплектуючі

Відображати:
Сортування
Дверний ущільнювач надає звуко- і теплоізоляцію приміщення, зносостійкий, витримує до 120 º. Легкий монтаж, надійне виконання, забезпечують тривалу експлуатацію.   ..
15.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис   Комплектація: Засувка х1                             цапфа х1   Проста у використанні, надійна в експлуатації засувка зробить закриття дверей легким і зручним. ..
120.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Фірмова петля з нержавіючої сталі ..
140.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис   Комплектація: Ручка х2                                  конфірмат х4                               &n..
270.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис   Комплектація: Ручка х2                                  конфірмат х4                               &n..
270.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис   Фірмовий склотримач  ТМ "Tesli" виготовляється з нержавіючої сталі, завдяки чому навіть після тривалого часу використання не втрачає свій зовнішній вигляд і експлуатаційних характеристик. Витримує навантаження до 40 кг, при тому що на одних дверях їх застосовується як мін..
380.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Будівництво сауни і лазні не простий процес. Будуть потрібні глибокі знання, логіка і кмітливість, тому цю роботу краще довірити фахівцям. Потрібно знати деякі правила і хитрощі в досягненні бажаного результату. Монтаж дверей не представляється можливим без таких комплектуючих: ручка, засувка, ущільнювач, тримач скла. Неконтактні частини двері можуть бути металевими, на відміну від тих, з якими людина контактує в парильні (щоб уникнути опіків).

Лиштва для сауни - це накладні профільовані планки, що приховують внутрішні конструкції біля вікон і дверей. В асортименті магазину присутні лиштви з опуклого і прямого профілю. Для виготовлення лиштв використовується несмолиста деревина - липа і осика. Існує невелика різниця в ціні, осика коштує дещо дешевше.


Підбираючи ручки для дверей варто знати, що для внутрішньої сторони дверей потрібно використовувати тільки дерев'яні, так як температура повітря в парильні коливається в межі від 70 до 140 градусів, то при контакті з металевими ручками можна отримати опік. Із зовнішнього боку можна використовувати будь-які ручки, так як дерев'яні двері погано проводять тепло і нагрівання зовнішньої ручки не відбудеться, зворотне може статися якщо двері скляна. Однак, якщо дизайн приміщення припускає однакові ручки, то варто використовувати тільки дерев'яні. Пропонуємо вашій увазі комплект ручок "Reliable" і "Tesli", до складу якого входять: ручка, конфирмат (єврошурупи), ключ (для вкручування), заглушка (виконує декоративну функцію). Асортимент товарів постійно поповнюється, тому стежте за новинками.


Засувка для дверей сауни буває магнітна і механічна (кулькова). Від звичайних засувок ці засувки відрізняє легкість і ковзання.
 
Для скляних дверей компанія «Tesli» виробляє спеціальні тримачі для скла, механізм утримування скла повинен бути міцним, надійним і вологостійкість, тому їх виготовляють з нержавіючої сталі.
 
Серед інших важливих комплектуючих товарів можна назвати ущільнювач. Він допомагає дверям утримувати тепло і пар всередині саун і лазень, створюючи ідеальну звукову та теплову ізоляцію. Витримує температуру понад сто градусів Цельсія. Швидко кріпиться, довго служить.

 

Працює на OpenCart
Tesli © 2018

Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика