schedule_h3

receiving_orders_text Пн.-Пт.

order_processing_text з 9:00 до 21:00

050-325-72-02 | 050 6778772 067 579-59-07 | 067-339-91-26 +38 (05446) 3-19-70
email_text info@tesli.ua
Контактна інформація


0 товар (товарів) - 0.00грн.
Ваш кошик порожній

text_close

Дерев’яні двері

Відображати:
Сортування
Двері з липи для застосування в сауні. Може використовуватися як в комерційних цілях, так і в домашніх лазнях. Витримує екстремальні навантаження, після тривалої експлуатації не втрачає зовнішній вигляд і фізичні характеристики !!! Переваги ДС "Глуха - Л": 1. Полотно зашито з двох стор..
2 680.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Двері з липи для застосування в сауні. Можуть використовуватися як в комерційних цілях, так і в домашніх умовах. Витримують екстремальні навантаження, по закінченні тривалого часу експлуатації не втрачають зовнішній вигляд і фізичні характеристики!!! Переваги дверей ТМ "Tesli": ..
2 950.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Двері з липи для застосування в сауні.Може використовуватися як в комерційних ,так і в домашніх умовах. Витримує екстримальні навантаження, після тривалого часу експлуатації не змінює характеристики ! Переваги ДС "Новий Авангард": 1. Липові двері зі склопакетом 14мм (ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА). ..
3 100.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Приміщення сауни або лазні має бути надійно теплоізольованим, тому велика увага приділяється не тільки якісному будівництву стін, але і вибору дверей. Глухі двері - один з видів дверей для сауни, їх можна назвати класичними. Перевага глухим дверям для сауни та лазні віддається через те, що вони мають низьку теплопровідність, тобто відмінно тримають температуру і повітря всередині приміщення, що дозволяє знизити втрати тепла всередині приміщення. Якщо дизайнерська задумка передбачає використання глухих дверей, то ми раді вашому візиту в наш интернет-магазин. При покупці продукції компанії «Tesli» гарантується якість всіх частин двері.
Двері з деревини липи випаровують корисні речовини в повітря, що позитивно позначається на самопочутті людини, при цьому при високій температурі не виділяє смоли, на відміну від хвойних порід. Дуже добре підходять для російської і фінської лазні, сауни, мають приємний зовнішній вигляд і довгий термін служби.

Глухі дубові двері за всіма характеристиками дещо перевершують двері, виготовлені з липи, ясеня, осики. Тому ціна трохи вища на відміну від даних порід. Вони характеризуються більш тривалим терміном служби, стійкі до гниття, міцні і володіють високою теплоізоляцією, менш схильні до розбухання. Також їх відрізняє специфічний зовнішній вигляд. Колір деревини дуба темніший, ніж деревина ясена та липи, і з часом може темніти. Якщо ви хочете придбати глухі двері для парилки, дубові двері будуть ідеальними у використанні. Дизайн глухих дверей може бути не таким нудним, як можна його собі уявити. Вони можуть бути простими - складені з поздовжніх або поперечних планок, прикрашені кованими елементами (петлі і ручки), з вирізаними на них картинами і візерунками. Округлі форми дверей і її частин дозволяє знизити травматичність при необережному поводженні з ними.

Глухі двері з липи, дуба і ясена - ідеальний варіант підкреслити статусність, престижність і стиль закладу або домашньої лазеньки.

Працює на OpenCart
Tesli © 2018

Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика